Možnost nakupování v e-shopu Akademické vinotéky skýtá možnost výběru vína ze Školního zemědělského podniku Žabčice v klidu svého domova. Přihlášení v e-shopu Akademické vinotéky není třeba. Můžete začít ihned nakupovat!

Jednotlivé odrůdy naleznete pod konkrétními kategoriemi vín, v detailu každé odrůdy naleznete charakteristiku vína a cenu za láhev a karton. Běžný počet lahví v kartonu je 6 ks. Bude-li počet jiný, bude u kartonu specifikován.

Doprava je možna dvojím způsobem. Buď zdarma osobní odběr v Akademické vinotéce (Zemědělská 5, Brno, 613 00) nebo službou Česká pošta s poplatkem Kč. Víno bude zabaleno do klasických kartonů.

Platba je možná převodem z účtu s tím, že k expedici vína dojde až po přijetí platby, dobírkou v případě zaslání vína službou České pošty či v hotovosti na prodejně Akademické vinotéky. Není možné platit kartou na prodejně!

Doba dodání záleží na naskladněnosti vína. Pokud je víno skladem, bude objednávka expedována do 3 pracovních dnů. Možnost vyzvednutí objednávky bude zasláno emailem a sms. V případě dodání objednávky poštou bude zákazník informován o zaslání zásilky a předání České poště emailem.Doporučujeme si zavolat,pokud od nás do 24hod neobdržíte potvrzení obednávky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinnen vystavit kupujícímu účtenku a to buď v tištěné podobě,elektronicky(zaslání mailem),nebo jiným obdobným způsobem.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line,v případě technického výpadku pak nejpozději do 48hod.

 

Děkujeme za Váš nákup,

s přáním pěkných dnů ve společnosti Akademického vína

Jan Mráz